Avalon Organics to zaufana i popularna marka organicznej i naturalnej pielęgnacji skóry i ciała, którą wiele osób kocha i której ufa. Wszystkie ich produkty są całkowicie wegańskie i wolne od okrucieństwa. Nigdy nie testują żadnych swoich produktów na zwierzętach i używają wyłącznie składników najwyższej jakości, które również nie są testowane na zwierzętach. Oni naprawdę idą wyżej i dalej.

Ten balsam pojawił się w naszym artykule Najlepsze organiczne i naturalne balsamy do skóry.

Wszystkie produkty Avalon Organics są również całkowicie przejrzyste i posiadają certyfikat NFS/ANSI 305 Standard for Personal Care Products Containing Organic Ingredients. Możesz czuć się bezpiecznie, wiedząc, że wszystkie ich produkty są testowane i utrzymywane w najwyższej integralności. Są one również certyfikowane przez USDA National Organic Standard Program.

Wszystkie ich produkty są tworzone z myślą o poszanowaniu ziemi. Łączą nowoczesną naukę z naturalnymi i organicznymi składnikami roślinnymi, aby stworzyć najbardziej naturalne, doskonałe i skuteczne formuły dla wszystkich swoich produktów.

Z tym wszystkim Avalon Organics tworzy niesamowity, organiczny, skuteczny i wysokiej jakości balsam do rąk i ciała, który jest idealny dla suchej skóry i do stosowania na wszystkich rodzajach skóry.

W tym poście przyjrzymy się bliżej ich Lawendowemu Balsamowi do Rąk i Ciała i dowiemy się, dlaczego tak wiele osób go uwielbia!

Ten lawendowy balsam do rąk i ciała jest idealny dla wszystkich rodzajów skóry i zapewnia ekstremalnie głębokie nawilżenie nawet najbardziej suchej skóry. Ich formuła jest wykonana z organicznych składników roślinnych i olejków eterycznych, które nie tylko sprawiają, że balsam pachnie niesamowicie, ale również bardzo korzystnie wpływają na skórę. Ich formuła oparta na roślinach jest idealna do przywrócenia równowagi i uzupełnienia skóry dzięki mocy ziemi i roślin. Mamy tendencję do zapominania, jak potężne i skuteczne mogą być rośliny i natura, a ten balsam do ciała przypomina nam, jak skuteczne mogą być te roślinne ekstrakty i składniki.

Jego formuła zawiera eteryczny olejek lawendowy, aloes, lipidy roślinne i beta-glukan, które razem dostarczają skórze bogatych składników odżywczych, które wpływają na równowagę lipidową skóry, sprawiając, że skóra staje się miękka, gładka i elastyczna w dotyku.

Olejek eteryczny z lawendy

pachnie pięknie kwiatowo i aromatycznie, ale może również pomóc ukoić zaczerwienioną skórę i różne jej podrażnienia. Lawenda jest również znana ze swoich właściwości relaksujących, więc ten balsam jest idealny do stosowania rano i wieczorem, kiedy przyda Ci się odrobina odpoczynku i relaksu.

Ponieważ ten balsam jest certyfikowany organicznie, nie ma w nim żadnych

parabenów

składniki GMO, surowe chemiczne konserwanty, syntetyczne kolory,

syntetycznych substancji zapachowych

ftalany lub siarczany. Konwencjonalny balsam do rąk i ciała może zawierać ogromne ilości chemikaliów i innych

toksycznych składników

. Wszystkie te substancje chemiczne są wchłaniane przez skórę i trafiają bezpośrednio do krwiobiegu.

Ze względu na te obawy, Avalon Organic utrzymuje swoją listę składników prostą, stosunkowo krótką, a wszystkie składniki są naturalne i łatwo rozpoznawalne. Jeśli lista składników na butelce Twojego balsamu do ciała i rąk brzmi jak chemiczna mikstura, prawdopodobnie powinieneś natychmiast wyrzucić ją do kosza!

Niektóre z innych składników, które zawierają w tym balsamie do ciała i rąk to składniki takie jak olej z nasion krokosza barwierskiego, otręby owsiane, ekstrakt z kwiatu rumianku,

masło shea

, olej z limonki, wyciąg z nasion ogórka, woda i wyciąg z echinacei. Wszystkie te potężne składniki pochodzenia roślinnego działają cuda na skórze dzięki swoim naturalnym właściwościom leczniczym.

Dlatego konieczne jest, abyś używał

produkty do pielęgnacji skóry

jak

balsam do rąk i ciała

które są naturalne, organiczne i wykonane z prostych, zdrowych składników. Są one nie tylko lepsze dla Twojego ciała i skóry, ale są one również znacznie lepsze i bezpieczniejsze dla naszej planety, jak również.

W końcu, kochamy to ciało i balsam do rąk, ponieważ używają prostych składników, tylko źródło najwyższej jakości składników możliwe, i mieszanka nowoczesnej nauki z mocą natury i roślin, aby jedne z najbardziej skutecznych produktów można znaleźć na rynku. Jeśli szukasz delikatnego balsamu, który nadal jest niezwykle nawilżający i odżywczy, to będzie to jedna z najlepszych opcji, jakie można znaleźć! Jeśli skończysz próbować tego balsamu, upewnij się, że dasz nam znać, czy kochasz go tak samo jak my!

Warto przeczytać