3 makijaże godne wybiegów, które możesz wykonać w
domuCarla Snuggs

Łatwo jest wyglądać jak z wybiegu poprzez włączenie 3 pięknych trendów widzianych w pokazach mody na wiosnę 2014. Oto 3 najlepsze trendy w makijażu na wiosnę 2014 widziane na wybiegu wraz ze wskazówkami jak je odtworzyć od Makeup Artist i założycielki Susan Posnick Cosmetics, Susan Posnick.

THE LOOK: JASNE USTA

Wyświetl pełny rozmiar

WIDZIANE NA: Christian Siriano, DKNY, Nanette Lepore, Prabal GurungDla podkreślenia
koloru, makijażystka i założycielka kosmetyków Susan Posnick, Susan Posnick uwielbia odważne usta. Spróbuj Susan Posnick COLORESSENTIAL Lipstick w Miami ($21, Susanposnick.com)
dla modnego pomarańczowego odcienia. Pomadki zostały opracowane na bazie oliwy z oliwek i wzbogacone o minerały oraz witaminy A i E, aby zapewnić ustom jak najlepszy wygląd i samopoczucie.

THE LOOK: ZŁOTE OCZY

Zobacz pełny rozmiar

ZOBACZONE NA: Jason WuPrzejdź
od dnia do nocy z pięknym, napigmentowanym cieniem do powiek. Posnick sugeruje nakładanie metalicznego złota na brązowy cień, aby uzyskać metaliczny połysk, który z pewnością przyciągnie czyjąś uwagę. Mamy obsesję na punkcie Susan Posnick COLOREYEDEFINE ($26, Susanposnick.com)
w kolorze Platinum/Gold. Dwustronny, smukły ołówek pozwala na stworzenie wielu warstw makijażu. Po jednej stronie znajduje się skośny liner do podkreślenia oka, a po przeciwnej samoistnie rozprowadzający się cień do powiek, który doskonale uzupełnia liner.

THE LOOK: WIOSENNE BLUESY

Zobacz pełny rozmiar

ZOBACZ NA: Marc by Marc Jacobs, Badgley MischkaZamień
swoje neutralne kolory na odważny turkusowy odcień. Ten chłodny, wiosenny look uzyskasz dzięki Susan Posnick COLOREYEDEFINE ($26, Susanposnick.com) w kolorze Turquoise/Topaz.
Używając skośnej końcówki narysuj grubą linię wzdłuż górnych rzęs, a następnie rozetrzyj ją w górę do załamania. Na tak roztarty cień nałóż liner, aby nadać mu bardziej intensywny pigment i podkreślić oczy.

Wymienione produkty: Od prawej do lewej: Susan Posnick COLORESSENTIAL Lipstick in Miami, Susan Posnick COLOREYEDEFINE in Platinum/Gold, Susan Posnick COLOREYEDEFINE in Turquoise/Topaz

Image Courtesy of Makeup4all.com, Glamour.com,Viralfashion.com

Jakie są Twoje ulubione trendy w makijażu na wiosnę 2014? Zostaw nam komentarz poniżej!

Warto przeczytać