Zabawne kosmetyki na festiwale muzyczne pod gołym niebem
Carla Snuggs

Jeśli wybierasz się na jeden z najgorętszych nadchodzących festiwali muzycznych, jak np. Sasquatch! Festival, Bonnaroo lub Warped Tourto słuchajcie: Festiwale muzyczne wymagają nieszablonowej mody i dużej ilości SPF. Blog Posh Beauty ma dla Ciebie niezbędne kosmetyki, które pomogą Ci wyglądać najlepiej w palącym słońcu!

Pielęgnacja skóry

Zobacz pełny rozmiar

Abyś mogła przetrwać weekend bez poparzeń, z łatwością zastosuj Brush On Block i zabierz go wszędzie ze sobą, aby zapewnić sobie ochronę przeciwsłoneczną bez wysiłku. Ten niedrażniący, odporny na pot i wodę krem przeciwsłoneczny zawiera samorozprowadzający się pędzelek, który ułatwia aplikację. Brush On Block zawiera naturalne minerały, które przylegają do skóry i odbijają promienie słoneczne, nie zatykając przy tym porów! Niezbędny na każdym festiwalu na świeżym powietrzu (30$ , Brushonblock.com)

Włosy

Zobacz pełny rozmiar

Bądź nieoczekiwana i dodaj swoim włosom promiennego koloru za pomocą L'Oréal Professionnel HAIRCHALK ($14.00, usługa w salonie, $15-30, Lpsalons.com). Wybierz jeden z pięciu jasnych odcieni fioletu, błękitu, koralu, zieleni i różu, aby uzyskać zabawny i radosny wygląd. Najbardziej podoba nam się róż i fiolet i jest to jedna z naszych ulubionych tymczasowych farb do włosów, ponieważ nie ma możliwości Nie ma możliwości przeniesienia koloru na włosy, nie ma kredowej konsystencji i znika po 2-10 myciach. Zobacz lookbook pomysły i jak zrobić zdjęcia aby dowiedzieć się więcej.

Nails

Zobacz w pełnym rozmiarze

Przygotuj się na wszystkie zdjęcia i imprezy w stylu ulicznym dzięki wyrazistym stylizacjom paznokci od KISS, które z pewnością wywołają niejedną rozmowę. My uwielbiamy imPRESS Press-On Manicure by Broadway Nails ($7.99, Walgreens) oraz KISS Nail Dress ($6.99, Walgreens). To niedrogi DIY nail art - możesz kupić wiele fajnych wzorów i zmieniać je bez wydawania fortuny.

Niektóre produkty otrzymaliśmy za zgodą redakcji.

Jakie są Twoje must-haves na festiwalach na świeżym powietrzu? Zostaw swój komentarz poniżej!

Warto przeczytać