Odpowiednio nawilżona skóra to szczęśliwa i zdrowa skóra! Produkty nawilżające do twarzy są istotną częścią rutynowej pielęgnacji skóry. Po umyciu twarzy środkiem oczyszczającym, zawsze ważne jest, aby zastąpić wilgoć, która została usunięta z twarzy przez środek oczyszczający i wodę.

Dla Twojej wygody, poniższa lista pokazuje 5 najlepiej sprzedających się naturalnych i organicznych nawilżaczy obecnie na sprzedaż na Amazon.com. Lista ta jest automatycznie aktualizowana codziennie.

Jednak ważne jest, aby zauważyć, że nie każdy nawilżacz twarzy jest stworzony równy. Wiele kremów nawilżających, które można kupić w sklepie spożywczym, sklepach kosmetycznych i aptekach są wypełnione po brzegi konserwantami, chemikaliami i syntetycznymi składnikami. Nie chcesz, aby Twój krem nawilżający wywołał u Ciebie raka lub zaburzył pracę Twoich hormonów, dlatego znalezienie zdrowych i bezpiecznych opcji jest koniecznością.

Zasadniczo, większość produktów nawilżających do twarzy zawiera dowolną liczbę

toksycznych i nienaturalnych składników

. Sprawdźmy niektóre z najbardziej niepokojących składników, które wiele marek stosuje w swoich produktach.

1,4 Dioxane

jest bardzo popularnym składnikiem w wielu balsamach i kremach nawilżających - i brzmi to jak przerażająca formuła chemiczna, prawda?

Ten składnik

może być również wymieniony na liście składników jako PEG lub dowolna liczba składników kończących się na "eth" lub "oxynol". Według EPA, 1,4 Dioxane jest prawdopodobnym czynnikiem rakotwórczym u ludzi i jest bardzo łatwo wchłaniany przez skórę, co jest potencjalnie niebezpieczne, biorąc pod uwagę, że jesteś slathering go na całej twarzy.

Formaldehyd.

Czy nie jest to używane do konserwacji martwych ciał, pytasz? Cóż, tak! Byłbyś poprawny.

Formaldehyd

nie powinien znajdować się w pobliżu kremu nawilżającego do twarzy, a jednak jest on powszechnym składnikiem wielu marek. Ten wysoce toksyczny składnik jest znanym czynnikiem rakotwórczym dla ludzi.

Parabeny

(umieść link do Best Foundations - mówi o parabenach) są również bardzo powszechnie stosowane jako środek konserwujący.

To tylko kilka z obszernej listy składników, które często znajdują się w kremach nawilżających do twarzy.

Tutaj

jest świetny artykuł, z którego dowiesz się jeszcze więcej!

Produkty, które mają tylko małą lub ograniczoną ilość składników są zawsze najlepsze. Im mniej składników, tym mniej jest miejsca na cokolwiek, co może budzić zastrzeżenia. Trzymaj się składników, które potrafisz wymówić i wiesz, czym są - zazwyczaj oznacza to, że pochodzą z natury.

Jeśli kiedykolwiek nie jesteś pewna bezpieczeństwa produktu, sprawdź każdy składnik w bazie danych

EWG Skin Deep database

. Po wyszukaniu składnika otrzymasz wynik (1-10) i podzielisz składnik na największe obszary zainteresowania (takie jak rak, toksyczność systemu organicznego itp.

Szukaj etykiet, takich jak cruelty-free, USDA Certified Organic, Non-GMO projekt zweryfikowany pieczęć, bez parabenów, bez ropy naftowej, bez siarczanów, itp. Są to często kluczowe frazy, które mogą pomóc zawęzić poszukiwania wspaniałego kremu nawilżającego. Nigdy nie ufaj markom i pakietom, które mówią "naturalne" lub "wykonane z naturalnych i organicznych składników", ponieważ mogą one nadal zawierać ogromną ilość chemikaliów i toksycznych składników.

Teraz, gdy masz zrozumienie niebezpieczeństw związanych z wieloma kremami nawilżającymi do twarzy i kilka kluczowych czynników, na które należy zwrócić uwagę, oto Top 5 najlepszych naturalnych i/lub organicznych kremów nawilżających do twarzy.

Jest to organiczny i naturalny krem do twarzy, który jest wykonany w 85% z certyfikowanych składników organicznych i 95% naturalnych. Ten nawilżacz jest całkowicie bezzapachowy i bezbarwny. Posiada ekstrakt z aloesu, lawendy i rozmarynu dla ostatecznego nawilżenia.

Ten produkt jest również

zweryfikowany przez EWG

i otrzymuje ogólną ocenę tylko 1!

Ta fantastyczna marka jest zobowiązana do utrzymywania swoich produktów w 100% czystych, dzięki czemu możesz czuć się w 100% pewna tego, co nakładasz na swoją skórę. Ten krem nawilżający do twarzy będzie dokładnie chronić przed oznakami starzenia i innymi szkodami środowiskowymi. Jest wypełniony naturalnymi przeciwutleniaczami, witaminami i składnikami odżywczymi, dzięki którym Twoja skóra będzie super nawilżona i zdrowa.

Ten krem do twarzy jest sformułowany bez ostrych detergentów, syntetycznych środków konserwujących, chemikaliów lub sztucznych zapachów. Wiele składników jest również certyfikowanych organicznie.

Jeśli uwielbiasz zapach róż, zakochasz się w tym kwiecistym kremie nawilżającym. Jest on wypełniony organicznymi olejkami różanymi, olejkiem z awokado, olejkiem kameliowym i masłem shea, które są fantastyczne dla doskonałego nawilżenia. Ten krem nawilżający jest nietoksyczny, biodegradowalny, wegański, wolny od okrucieństwa i w 100% oparty na roślinach. Każdy pojedynczy składnik na krótkiej liście składników jest znany, a wiele z nich pochodzi z takich produktów jak kokos, bazylia, rozmaryn, kukurydza i awokado.

Zielony krem Graydon to super lekka formuła stworzona z, jak zgadłaś, zieleni! Ten krem nawilżający zawiera zdrowe składniki, takie jak brokuły, awokado, kokos, oliwki, aloes i inne świeże zielone zioła!

Najbardziej unikalnym składnikiem tego kremu nawilżającego jest olej z nasion brokułów. Sulforafan znajduje się w nasionach brokułów i zapewnia intensywne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne, które pomagają zwalczać uszkodzenia wywołane przez wolne rodniki.

W składzie nie ma siarczanów, parabenów, glutenu ani innych toksycznych składników. Produkt ten, ponownie, jest

EWG zweryfikowany

z ogólną oceną 1.

Organiczne masło shea, organiczny olej z nasion dzikiej róży, witamina E - tak wygląda lista składników. To jest to, nic więcej. Ten niesamowity i prosty krem do twarzy ma najmniejszą ilość składników spośród wszystkich innych nawilżaczy. Jest to również jedyny krem do twarzy, który posiada certyfikat USDA Certified organic.

To jest bardzo gęsty i nawilżający więc trochę idzie długą drogę! Jeśli naprawdę chcesz czegoś, co jest w 100% organiczne, ma bardzo ograniczone składniki i nic zbyt wymyślnego, to jest to najlepsza opcja dla Ciebie.

Twoja twarz i skóra definiują to, kim jesteś i jak się czujesz. Jest to absolutnie konieczne, aby traktować je z właściwą opieką i uwagą. Przy wyborze kremu nawilżającego do twarzy, upewnij się, że trzymasz się naturalnych i organicznych kremów do twarzy ze zdrowymi składnikami. Powinny one być wolne od toksycznych substancji chemicznych i syntetycznych konserwantów. Z 5 opcjami powyżej, na pewno poczujesz się bezpiecznie i pewnie w każdym, który wybierzesz!

Opis:Odpowiednio nawilżona skóra to szczęśliwa i zdrowa skóra. Upewnij się, że Twój krem nawilżający daje Twojej skórze miłość, na którą zasługuje, stosując produkty naturalne/organiczne.

Warto przeczytać