Tutorial makijażu Priyanki Chopry z Vanity Fair Oscars After PartyBy Carla Snuggs

Priyanka Chopra na imprezie Vanity Fair Oscars After Party! Priyanka została wypolerowana przez Pati Dubroff przy użyciu JILL STUART Beauty!

INSPO

"Dziś wieczorem Priyanka ma na sobie dramatyczną czarną suknię projektu ELIE SAAB z koralikami, którą postanowiłam naśladować w makijażu oczu. Makijaż opiera się na dramatycznym spojrzeniu, przyciemnionych kącikach i powiekach z połyskiem i fakturą. Reszta twarzy utrzymana jest w neutralnych tonach, róż do policzków jest bardzo naturalny dla odcienia skóry Priyanki, a usta są zbliżone do jej naturalnego odcienia. Zazwyczaj pracujemy z naturalnym kształtem powiek Priyanki - okrągłym, ale tym razem chcieliśmy wydłużyć oko, aby nadać mu bardziej dramatyczny wygląd."

ZESTAWIENIE OD PATI

Najpierw delikatnie wypełniłam brwi kredką JILL STUART Beauty Airy Stay Brow Liner (03).

Po drugie, oczy rozjaśniłam cieniem do powiek JILL STUART Beauty Iconic Look Eyeshadow (C204) wzdłuż załamania powieki, aby nadać głębi spojrzeniu ciepły, zbliżony do skóry odcień.

o "To był bardzo ważny element jej oczu, ponieważ ten kremowy, brązowy, miedziany kolor pozwolił, aby odcień ciemnego oka współgrał z odcieniem jej skóry. Czarny kolor może czasami sprawiać, że osoby o ciemniejszej karnacji wyglądają nieco szaro, a dzięki temu powieka zyskała przyjemną bazę, na której można się opierać."

Kształt kącika stworzyłam za pomocą czarnej, grubej kredki do oczu, którą można rozmyć.

Następnie na powiekę nałożyłam rozświetlacz JILL STUART Beauty Twinkle Glow Multi Stick , aby dodać jej blasku i sprawić, że będzie wyglądała na mokrą.

o "Ten produkt jest naprawdę taki piękny i fajny".

Kącikilinii rzęs pogłębiłam kredką JILL STUART Beauty Kittenish Look Liner.

Oczy wykończono wodoodpornym tuszem do rzęs JILL STUART Beauty Lasting Curl Blossom.

Na usta nałożyłam bazę w postaci różu JILL STUART Beauty Dressed Rouge (04), a na wierzch - róż do ust JILL STUART Beauty Lip Blossom (46).

Jaki był Twój ulubiony look z tegorocznej gali rozdania Oskarów? Zostaw mi komentarz poniżej!

Warto przeczytać