Tutoriale kosmetyczne z czerwonego dywanu
oscarowegoCarla Snuggs

Uwielbiamy oglądać czerwony dywan na rozdaniu Oscarów kilka tygodni temu, a gwiazdy nie zawiodły! Podczas gdy większość ludzi zachwycała się suknią księżniczki J Lo, my skupiliśmy się na wszystkich wspaniałych stylizacjach.

Oto kilka wskazówek, jak uzyskać niektóre z naszych ulubionych stylizacji w domu , używając produktów Dermelect, glō minerals, GOLDFADEN MD, Keratin Complex, La Bella Donna i Palladio Beauty , a także kilka porad od ekspertów z branży: Elle, manikiurzystki i kolorystki Dermelect, Marca Meny, stylisty fryzur i ambasadora E! Style Collective oraz Dominique Bossavy , specjalistki od mikrodermabrazji dla gwiazd!

Margot Robbie

Margot była jedną z najbardziej dyskutowanych gwiazd, i to nie tylko z powodu jej sukni couture. Margot uzupełniła swoją seksowną suknię prostą, ale klasyczną fryzurą i makijażem femme fatale. Jej nieskazitelne brwi z pewnością zajmowały centralne miejsce na scenie!

Użyj glō minerals Brow Powder Duo w kolorze Brown (24,50$, gloprofessional.com), aby wyrzeźbić łuk brwiowy, przesuwając się do wewnątrz miękkimi, pierzastymi pociągnięciami, a następnie kończąc na zewnątrz. Dominique Bossavy radzi, aby unikać zbyt ciemnych kolorów, przesadnie geometrycznych kształtów, takich jak: zbyt kwadratowe, zbyt okrągłe lub przesadzone łuki. Wykończ swój look pomadką La Bella Donna Mineral Light Lip Colour w odcieniu Mindful Red (24,50$, labelladonna.com); to idealny odcień czerwieni, aby odtworzyć jej usta w domu.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i jej dekolt były z pewnością gorącym tematem tego wieczoru.

Aby przygotować swoje dziewczyny do noszenia nisko wyciętej sukienki, jak u J Lo, spróbuj użyć Zaawansowanego Peelingu Lekarskiego GOLDFADEN MD (98$, goldfadenmd.com) w połączeniu z ciepłą wodą w dłoniach i masuj okrężnymi ruchami 1-2 razy w tygodniu lub w razie potrzeby. Spłucz ciepłą wodą, aby odsłonić promiennie czystą skórę. Następnie zastosuj krem Glō Therapeutics Volumizing Breast Cream (65$, gloprofessional.com), aby pobudzić przepływ krwi i nawilżyć piersi. Prowadzi to do zwiększenia koncentracji lipidów, uwydatniając krągłości i zwiększając objętość piersi.

Chrissy Teigen

Stylista fryzur gwiazd i ambasador E! Style Collective, Marc Mena, udzielił nam prostych wskazówek, jak uzyskać fale jak u Chrissy Teigen.

Marc Mena zaleca suszenie włosów ręcznikiem, aby nadać im objętości. Nałóż na włosy spray dodający objętości od nasady aż po same końce, taki jak Keratin Complex Vita Volume (25$, keratincomplex.com), a następnie wysusz włosy w sekcjach, używając okrągłej szczotki. Po wysuszeniu każdej sekcji, nałóż na włosy duże wałki w 1-calowych sekcjach i pozostaw je na 15 minut. Użyj Keratin Complex Flex Flow (25$, keratincomplex.com) , aby nadać włosom elastyczne utrwalenie. Używając lokówki o średnicy 1-3/4 cala, kręć włosy od połowy ich długości do końcówek na niskim ustawieniu temperatury, tworząc luźne fale. Po raz ostatni spryskaj włosy lakierem i przeczesz palcami włosy, aby jeszcze bardziej rozbić loki i uzyskać fale jak u Chrissy!

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston jest znana ze swojego klasycznego stylu. Jej stylizacja nie była wyjątkiem!

Paleta Silk FX Palladio w odcieniuDebutante (12$, palladiobeauty.com) zawiera idealne odcienie cieni do powiek, które pozwolą Ci odtworzyć jej makijaż w domu. Najwyższy, szampański odcień nałóż na powiekę, w wewnętrznym kąciku oraz na wewnętrzną trzecią część dolnej linii rzęs. Drugi, matowy odcień w kolorze kości słoniowej nałóż na łuk brwiowy, aby go podkreślić i unieść. Trzecim, matowym odcieniem w kolorze taupe podkreśl dolną linię rzęs oraz załamanie powieki. Najciemniejszy odcień rozetrzyj na górnej linii rzęs, aby podkreślić kreskę.

Wykończ swój look lakierem do paznokci Dermelect 'ME' w kolorze Moon Kissed (14$, dermelect.com). Aby uzyskać perfekcyjny, długotrwały, żelowy połysk lakieru, Elle poleca użycie Dermelect Memento Manicure Extender Top Coat (16$, dermelect.com).

Jaki był Twój ulubiony look z gali rozdania Oskarów? Zostaw swój komentarz poniżej!

Ujawnienie informacji: Próbki prasowe zostały dostarczone przez markę/PR w celu redakcyjnym, przetestowania produktu, zrobienia zdjęć i recenzji.

Warto przeczytać