Pudełka kosmetyczne są świetną zabawą, którą można otrzymać pocztą raz w miesiącu lub rzadziej, w zależności od subskrypcji. Pudełka kosmetyczne są idealnym sposobem na przetestowanie nowych rodzajów makijażu, produktów do pielęgnacji skóry, artykułów do higieny osobistej, akcesoriów i wielu innych.

Jednak nie wszystkie pudełka kosmetyczne są sobie równe i wiele z najbardziej popularnych firm na rynku nie posiada pudełek, które zawierają naturalne, organiczne i bezpieczne produkty. O ile niektóre produkty w pudełku mogą być wykonane z naturalnych składników, niektóre produkty mogą być organiczne, lub starają się wybierać produkty, które są bezpieczne i zdrowe, wiele z nich nie jest naturalnych i organicznych. Może się okazać, że otrzymasz produkty, które są wypełnione

wątpliwymi i toksycznymi składnikami

które po prostu nie pasują do Twojego stylu życia.

pudełko kosmetyczneJeśli jesteś przywiązana do naturalnego i organicznego stylu życia, jest to frustrujące, ponieważ możesz albo w ogóle nie brać udziału w subskrypcji pudełek kosmetycznych, albo zmarnować mnóstwo pieniędzy i produktów, ponieważ nie będziesz używać wielu z tych, które są do Ciebie wysyłane.

Ale jest też dobra wiadomość! Odkąd ten trend wystartował w ciągu ostatnich kilku lat, istnieje teraz mnóstwo wspaniałych opcji naturalnych i organicznych pudełek kosmetycznych do wyboru, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i zdrowo używając wszystkich produktów, które otrzymasz w swoim miesięcznym pudełku kosmetycznym.

Oto 10 najlepszych naturalnych i organicznych pudełek kosmetycznych, które z pewnością przypadną Ci do gustu - sprawdźmy je!

W tym pudełku znajduje się około czterech do pięciu organicznych i naturalnych produktów kosmetycznych. W comiesięcznym pudełku znajdziesz mieszankę zarówno próbek, jak i pełnowymiarowych produktów, co naszym zdaniem jest całkiem zgrabne! Jest to najlepszy kompromis dla tych, którzy chcą wypróbować pewne produkty, ale chcą też mieć pełnowymiarowe produkty, aby naprawdę poczuć, że dostają to, co warte ich pieniędzy za cenę subskrypcji.

Dla swoich pudełek, współpracują z około 35 różnymi markami, które zawsze będą wegańskie i wolne od okrucieństwa. Jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych, mają dla Ciebie darmową wysyłkę, a nie sądzimy, że jest tam choć jedna osoba, która nie kocha darmowej wysyłki.

Jak sama nazwa sugeruje, wszystkie produkty, które otrzymasz w tym miesięcznym pudełku subskrypcyjnym są wolne od okrucieństwa, więc to zabiera wszystkie zmartwienia i zgadywanie z upewnienia się, że wszystkie produkty, które otrzymujesz i używasz nigdy nie były testowane na zwierzętach.

Bardzo podoba nam się fakt, że możesz wybrać rodzaj produktów, które chcesz kupić, jak również to, ile produktów dostaniesz w swoim pudełku. Tak wiele miejsca na optymalizację jest naprawdę fajną rzeczą dla pudełka kosmetycznego. Możesz wybrać wegańskie pudełko do makijażu, pielęgnacji skóry, itp., które zawiera tak wiele niesamowitych, unikalnych i zdrowych produktów.

Dzięki ścisłym wytycznym dotyczącym standardów składników, możesz być pewna, że otrzymujesz produkty, które są tak czyste i zdrowe, jak to tylko możliwe. Każdego miesiąca w Twoim pudełku znajdzie się jeden produkt, a czasem nawet więcej, które są niezwykle wysokiej klasy produktami do pielęgnacji skóry i urody, pochodzącymi od najlepszych organicznych i naturalnych marek na rynku.

Tak, dostajesz tylko jeden przedmiot przez większość czasu, co wiemy, że nie czuje się jak dużo, ale spójrz na to w ten sposób: za subskrypcję około 55 dolarów miesięcznie, dostaniesz jeden super high-end produkt wart ponad 90 dolarów, co gwarantuje, że rzeczywiście zamierzasz korzystać z produktu, dostajesz wielką zniżkę, a tony przedmiotów w pudełku nie pójdzie na marne.

To pudełko jest wypełnione po brzegi ekologicznymi i naturalnymi produktami, które mają na celu ukierunkowanie Twojego zdrowego stylu życia. Wybierane są produkty od firm, które naprawdę dbają o naszą planetę, tworząc produkty całkowicie naturalne, bezpieczne, zdrowe i nietoksyczne.

Fajną rzeczą w tym pudełku jest to, że jego grupą docelową są mamy! To idealne małe pudełko dla nowych mam lub idealny prezent na baby shower. Czasami możesz spodziewać się produktów dla Twojego dziecka, takich jak naturalne pieluchy, kremy itp. wymieszane z produktami przyjaznymi mamie, które każda mama naprawdę doceni. Mamy potrzebują wszelkiej pomocy, jaką mogą otrzymać!

Jeśli jesteś osobą, która nie chce zobowiązać się do uzyskania pełnowymiarowych produktów kosmetycznych, to pudełko jest świetną opcją, ponieważ jest wypełnione próbkami, które można wypróbować przed zobowiązaniem się do dużego produktu, którego możesz nie lubić lub nigdy nie używać.

Przedmioty zawarte w pudełku pochodzą od niszowych i najlepszych naturalnych i organicznych marek, więc wiesz, że dostaniesz to, co najlepsze w świecie naturalnego i organicznego piękna. To pudełko sprawia, że zdobywanie przedmiotów jest tak zabawne i ekscytujące, ponieważ najprawdopodobniej nigdy nie próbowałaś żadnego z produktów, które dostaniesz w swoim pudełku z miesiąca na miesiąc.

Dzięki najlepszym i najpopularniejszym markom kosmetycznym na rynku, to czyste, naturalne i organiczne pudełko jest pudełkiem z Twoich marzeń. W każdym pudełku znajdziesz co najmniej sześć naturalnych i organicznych produktów. Wiele z nich to próbki, ale w każdym pudełku znajdzie się przynajmniej jeden pełnowymiarowy produkt, choć czasami będzie ich więcej niż jeden pełnowymiarowy.

Większość produktów, które otrzymujesz będzie popularnych i lubianych marek brytyjskich, ponieważ jest to firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii, ale podkreślają również wielkie marki w świecie organicznego piękna. Dzięki temu pudełku otrzymasz to, co najlepsze z obu światów na wiele sposobów.

Czy uwielbiasz wszystko, co ma smak róży, jest pachnące i wszystkie z powyższych? Jeśli tak, to z pewnością chcesz, aby to pudełko trafiło do Twojego domu tak szybko, jak to tylko możliwe. W pudełku znajdziesz od trzech do pięciu produktów na bazie róży. Marki różnią się między sobą, ale jeśli jest jedna rzecz, na którą zawsze możesz liczyć, to fakt, że otrzymujesz marki w 100% naturalne, czyste, organiczne, roślinne i wolne od okrucieństwa.

Marki, które wybierają pochodzą od mniejszych firm zajmujących się kosmetykami naturalnymi z całej Europy i Ameryki Północnej... i oczywiście w każdym z tych produktów musi być róża. Nie sądzimy, że może być coś lepszego i bardziej kwiecistego niż to! Dodatkowo, ma tak wiele

Podczas zakładania konta w tym pudełku możesz wypełnić swój profil urody, co jest świetne dla tych, którzy chcą mieć bardziej spersonalizowane doświadczenie i otrzymywać produkty, które są bardziej dopasowane do nich. Masz również możliwość wyboru pudełka, które zawiera tylko produkty wegańskie, więc wszystkie przedmioty, które otrzymasz, będą pasować do wegańskiego stylu życia.

W każdym pudełku znajdziesz nagradzane produkty, produkty nowych marek, które dopiero mają szansę zaistnieć na rynku, a także mnóstwo unikalnych i różnorodnych produktów, o których prawdopodobnie nawet byś nie wiedziała, gdyby nie Vertue Box.

Z Akamai mniej znaczy więcej! Ich celem jest wybranie trzech niesamowitych i niezbędnych produktów miesięcznie do Twojego pudełka, których będziesz używać. W ich pudełkach znajdują się takie produkty jak

  • naturalna pasta do zębów,
  • szampony
  • nawilżacze
  • produkty do włosów

i podstawowe produkty do pielęgnacji skóry, które mogą być używane do wielu celów.

Ogólnie rzecz biorąc, ich celem jest wysłanie Ci pudełko co miesiąc, który jest wypełniony elementów przeznaczonych do zastąpienia około dziesięciu produktów używasz w codziennej rutynie najbardziej, więc w dłuższej perspektywie są oszczędności pieniędzy i czasu poszukiwania produktów, które obejmują wiele z codziennych baz.

Zdecydowaliśmy się włączyć niezwykle popularne Birchbox, ponieważ jest dostępny prawie wszędzie, to tylko 10 dolarów miesięcznie za pudełko wypełnione po brzegi z próbek, a czasami będzie zawierać pełnowymiarowy produkt. Podczas gdy to pudełko nie jest całkowicie organiczne lub naturalne, starają się one włączyć jak najwięcej zdrowszych marek, jak tylko mogą w swoich pudełkach. Możesz również zaznaczyć pole w swoim profilu, które pozwoli Ci dać im znać, że lubisz naturalne produkty, a oni postarają się, aby zawierały ich jak najwięcej.

Istnieje mnóstwo pudełek z kosmetykami różnych marek, ale nie wszystkie są tej samej jakości i mają ten sam zestaw wartości, które możesz mieć dla produktów, których chcesz lub nie chcesz używać na swoim ciele.

Jeśli chodzi o wybór naturalnego i organicznego pudełka kosmetycznego, będzie to przede wszystkim w 100% osobisty wybór. Musisz zdecydować, jakie elementy są dla Ciebie najważniejsze i czy otrzymanie miesięcznej subskrypcji na pudełko kosmetyczne będzie dobrym rozwiązaniem dla Twoich gustów i preferencji. Nie każdy uzna, że subskrypcja pudełka kosmetycznego jest dla niego odpowiednia, i to jest całkowicie w porządku.

Dowiedz się więcej na: http://atego.com.pl/

 

 

Warto przeczytać