Jeśli jesteś wizażystką, popularność przedłużania rzęs i liczba klientek, które o to proszą, jest Ci z pewnością znana. Jako profesjonalista wiesz, że większość Twoich klientek nie chce już używać wielu warstw tuszu do rzęs, aby uzyskać piękne i soczyste rzęsy. I nawet przy całym wysiłku, jaki wkłada się w żmudne nakładanie tuszu do rzęs, niemożliwe jest osiągnięcie tak dramatycznych efektów, jakie daje przedłużanie rzęs Przedłużanie rzęs wygląda naturalnie i jest łatwe w noszeniu, a to jest powód, dla którego Twoi klienci zawsze będą nalegać na ich noszenie. Na Flawless Lashes przez Loreta, mamy zostały współpracy z artystów makijażu i studia na całym świecie i przynosząc najlepsze przedłużanie rzęs, produkty czyszczące i inne zestawy, aby pomóc Ci zrobić nazwę dla siebie jako artysta makijażu. Możesz zobaczyć szeroką gamę rzęs jakości tutaj.

Czyszczenie przedłużenie rzęs jest częścią codziennej rutyny jako artysta makijażu. Jednym z pytań, które przyjdą do głowy jest na jak oczyścić rzęs rozszerzeń? Jak upewnić się, że te rozszerzenia wyglądają pięknie przez cały ich cykl życia? Po tym wszystkim, klienci na pewno nie chciałby nosić coś, co zamienia się w oczy po kilku dniach użytkowania. Musisz zachować szczególną ostrożność podczas czyszczenia przedłużanych rzęs, aby zachować ich formę i charakter. W związku z tym należy przekazać swoim klientkom najlepsze wskazówki dotyczące pielęgnacji. Pozwól nam zabrać Cię przez przewodnik krok po kroku, jak czyścić przedłużanie rzęs.

Unikaj makijażu przy przedłużanych rzęsach
Jeśli pytasz nas o to, jak dbać o przedłużanie rzęs, pierwszą rzeczą, którą sugerujemy jest unikanie stosowania makijażu wraz z przedłużaniem rzęs. Im mniej są one zabrudzone, tym łatwiejszy proces czyszczenia. Tak, są klienci, którzy mogą nalegać na dodatkowy makijaż wokół rozszerzeń. Należy przekonać ich, aby uniknąć go całkowicie jako rozszerzenia przez siebie osiągnąć pożądane efekty. Nie można jednak odmówić klientce, która nalega na użycie linerów i cieni. W takich przypadkach musisz unikać gliceryny i olejów na bazie produktów do makijażu, ponieważ mają one tendencję do powodowania maksymalnego uszkodzenia rozszerzeń rzęs. Będą one uszkodzić klej w rozszerzenia rzęs i prowadzić do przedwczesnego uszkodzenia. Opt za rozszerzenie rzęs bezpieczne produkty do makijażu, ponieważ są one łatwo dostępne na rynku. Każdy produkt do makijażu, który jest sprzedawany jako wodoodporny jest wielkie "nie" z przedłużanie rzęs, ponieważ są one głównie olej i gliceryna na podstawie.

Podczas wykonywania lekkiego makijażu wokół przedłużeń przy użyciu produktów bezpiecznych dla rzęs należy upewnić się, że makijaż nie gromadzi się wokół przedłużeń. Może to uszkodzić przedłużenia, a także spowodować stan zapalny wokół powiek klientki. Jest to kolejny sposób na przekonanie klientek, aby zrezygnowały z dodatkowego makijażu. Jednak niektóre klientki i tak nalegają na makijaż i w takich przypadkach należy zachować ostrożność podczas jego nakładania, aby upewnić się, że makijaż nie ma bezpośredniego kontaktu z przedłużonymi rzęsami.

Użyj łagodnego środka do demakijażu

Odkładając na bok rodzaj preferencji makijażu Twoje klientki mają najważniejszym krokiem, jeśli chodzi o sposób czyszczenia przedłużania rzęs jest wybór produktów czyszczących. Rynek jest zalany produktów czyszczących i to jest, gdzie trzeba być bardzo wybredny. Jeśli zrobisz swoje badania ostrożnie można natknąć się na środki do demakijażu, które są specjalnie wykonane dla przedłużania rzęs. Są to produkty bezolejowe, które nie uszkadzają rzęs rozszerzeń. Chociaż regularne remover może również dać podobne wyniki w najbliższym czasie będą powodować nieodwracalne szkody dla rozszerzeń. Większość regularnych zmywaczy są lakierowane z chemikaliami, które osłabiają obligacje w rozszerzenia rzęs i nie pozwalają klientom używać ich dla ich całego cyklu życia.

Delikatnie wyczyść rozszerzenia za pomocą środka czyszczącego. Można użyć czystej mascara różdżka i uruchomić go delikatnie przez rozszerzenie, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia, które mogą być siedzące na rzęsy. Powodem, dla którego nalegaliśmy na środki czyszczące bez oleju jest fakt, że środki czyszczące na bazie oleju mają tendencję do powodowania, że zanieczyszczenia przyklejają się do przedłużeń i są trudne do usunięcia.

Unikaj używania bawełnianych płatków kosmetycznych


Jest to jeden z najczęstszych błędów, że wielu artystów makijażu zrobić, jeśli chodzi o czyszczenie przedłużanie rzęs. Powodem, dla którego sugerujemy, aby nie używać bawełnianych wacików i padów jest to, że małe kawałki bawełny mają tendencję do snag i trzymać się rzęs i mogą być bardzo trudne do pozbycia się i próbuje zbyt mocno może uszkodzić rozszerzenia. W najgorszym przypadku, gdy nie znajdziesz czystej mascara wand do czyszczenia używać palców, a nie ryzykować przedłużenia z wykorzystaniem wacików.

Starannie odżywiaj rzęsy

Cała Twoja ciężka praca może pójść na marne, jeśli Ty i Twoje klientki nie okażecie miłości i troski przedłużeniom. Po zakończeniu rutyny czyszczenia należy zasugerować im, aby użyć osłony ochronnej na tych rozszerzeń. Na rynku dostępnych jest kilka produktów z powłoką ochronną. Produkty te pomagają w tworzeniu idealnego uszczelnienia między swoimi naturalnymi rzęsami i przedłużanie rzęs, które sprawiają, że noszą. Te produkty ochronne odżywiają naturalne rzęsy, a także zapobiec naturalne oleje, zanieczyszczenia i wilgoć z osiedlania się na rozszerzenia, aby pomóc im zachować ich formę i elegancję.

Jesteśmy pewni, że te wskazówki odpowiedzą na wszystkie pytania, jakie pojawiły się w Twojej głowie na temat czyszczenia przedłużanych rzęs. Jeśli będziesz o nie dobrze dbać i uczyć swoje klientki o prawidłowym sposobie pielęgnacji, będą one mogły nosić je przez długi czas. Na https://flawlesslashesbyloreta.com/ przynosimy do Ciebie ekscytujący zakres premium rzęs rozszerzeń i innych akcesoriów. Bez względu na dramatyczny wygląd klienci chcą osiągnąć mamy prawo rzęs rozszerzeń dla Twojego studia makijażu. Oprócz tego oferujemy również gospodarzem kursów przedłużania rzęs, które pozwalają poprawić swoje umiejętności i doświadczenie. Nasi instruktorzy mają duże doświadczenie jako artyści makijażu i pomoże Ci opanować swoją sztukę.

Warto przeczytać